NABÍZÍME KOMPLEXNÍ GRAFICKÉ SLUŽBY

V MODERNÍM DESIGNU NAVRHNEME:

LOGO, TISKOVINY,  WEBOVÉ STRÁNKY
REKLAMU NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ

NABÍDKA SLUŽEB GRAFICKÉHO STUDIA

LOGO

Kvalitní logo je základem úspěchu každé firmy, logo je první věc která osloví vaše zákazníky. Postaráme se o kvalitní a funkční design loga.
PROHLÉDNOUT

TISKOVINY

Graficky navrhneme veškeré tiskoviny od  vizitek až po katalogy a polepy dopravních prostředků.
PROHLÉDNOUT

WEBDESIGN

Vytvoříme pro vás webové stránky s atraktivním vzhledem a rozšířenou funkčností.
PROHLÉDNOUT

OBALOVÝ DESIGN

Kvalitní obal prodává produkt a proto ho navrhneme tak aby s něj byly zákazníci nadšeni,
PROHLÉDNOUT

PÁRTY DESIGN

Naší specialitou je propagace kulturních a společenských akcí. Připravíme reklamu na soc. sítě, plakáty, vstupenky, bannery a to vč. vlatního tisku.
PROHLÉDNOUT

DTP STUDIO

Sazba, předtisková příprava, zlom, automatizace v našem DTP studiu všechny běžné úlohy vč. realizace samotného tisku na denním pořádku.
PROHLÉDNOUT

LOGODESIGN

/ Gafický návrh loga vč.  logomanuálu

K ČEMU LOGO SLOUŽÍ ?

Hlavní využití loga je v reklamě ať už používáte logo pro název firmy, produktu či služby, logo je vždy první věc s čím se setká váš budoucí zákazník nebo partner. Logo které není kvalitně zpracované pusobí neuvěryhodně a zákazníky spíše odradí něž příláká.

JAKÉ DRUHY LOGA VYTVÁŘÍME

Vytváříme všechny druhy log od jednoúčelových použitých např. jen na vizitku či webové stránky až po náročné projekty vč. logomanuálu.

JAK SE LOGO VYTVÁŘÍ ?

V první řadě musíme se zákazníkem probrat jeho představy o podobě loga vč. barevnosti a jeho využití. Následně analyzujeme konkurenční trh a začneme vytvářet první koncepty (skici) loga, které následně vyšperkujeme až do finální podoby. Samozřejmosti je i logomanuál.

NEŽ NÁS KONTAKTUJETE

Každého zákazníka důkladně vyzpovídáme a proto si předem promyslete jaký účel bude mít logo, jaká je vaše preferovaná barevnost, jaký okruh zakazníků má logo oslovit aj. důležité otázky.
ZPĚT NA HLAVNÍ NABÍDKU

TISKOVINY

/ Gafický návrh tištěných materiálů

K ČEMU TISKOVINY SLOUŽÍ ?

I v době mohutného vzestupu internetové reklamy jsou tištěné materiály stále velmi využivané. Hlavní výhody tištěné reklamy spočívají v tom že za jedny vynaložené peníze můžete zákazníka oslovovat opakovaně, navíc si sami určujete kde bude reklama vidět.

JAKÉ DRUHY TISKOVIN VYTVÁŘÍME

Na míru vám vytvoříme grafický návrh libovolné tiskoviny a to vč. finálního tisku. Nejčastěji navrhujeme letáky, plakáty, vizitky, pfka, brožury, polepy automobilů a výloh, reklamní plachty, cedule aj.

JAK TISKOVINY VYTVÁŘÍME?

Společně se zákazníkem probereme vhodný druh tiskovin pro efektivní reklamu, seznámíme ho s možností dnešních tiskových technologií a trendů, posbíráme co nejvíce informací o tiskovině, dáme dohromady obrázky a texty a můžeme začít navrhovat.

NEŽ NÁS KONTAKTUJETE

Každého zákazníka důkladně vyzpovídáme a proto si předem promyslete jaký účel bude mít tiskovina, jaká je vaše preferovaná barevnost, jaký okruh zakazníků má oslovit aj. důležité otázky. Dále je potřeba dát dohromady veškeré potřebné data k přípravě tiskovin (texty, obrázky, logo "v křivkách" aj.) 
ZPĚT NA HLAVNÍ NABÍDKU

WEBDESIGN

/ Tvorba webových stránek

K ČEMU WEB SLOUŽÍ ?

Webové stránky jsou hlavním informačním kanálem pro vaše zákazníky. Zákazník se na webové prezentaci dozví všechny podstatné informace  o vaší firmě vč. kontaktních údajů.

JAKÉ DRUHY WEBU VYTVÁŘÍME

V moderním UX/UI designu vytváříme plně responzivní webové stránky. Tvoříme i weby s nadstandartní funkcionalitou (redakční systém, eshop, realitní web, web pro discotéku a club aj.)

JAK SE WEB VYTVÁŘÍ ?

V první řadě musíme se zákazníkem probrat jeho představy o podobě a funcionalitě webu.  Dáme dohromady obrázky a texty, poté již můžeme začít vytvářet wireframe nebo rovnou webovou stránku.

NEŽ NÁS KONTAKTUJETE

Každého zákazníka důkladně vyzpovídáme a proto si předem promyslete jaký účel bude mít webová stránka jaká je vaše preferovaná barevnost, jaký okruh zakazníků má logo oslovit aj. důležité otázky.
ZPĚT NA HLAVNÍ NABÍDKU

OBALOVÝ DESIGN

/ Gafický návrh obalů

K ČEMU OBALY SLOUŽÍ ?

Kvalitní a krásný obal prodává výrobky, každý zákazník vybírá předevšim očima a pokud bude váš obal lepší než u ostatních výrobků, máte mnohem větší šanci uspět při jeho prodeji.

JAKÉ DRUHY OBALŮ VYTVÁŘÍME ?

Na míru vám vytvoříme grafický návrh libovolných obalů vč. 3d náhledů, zaměříme se přitom na kvalitní a praktické zpracování.

JAK OBALY VYTVÁŘÍME?

Tvorbě obalů předchází důkladný průzkum trhu s konkurenčními výrobky až poté se zaměříme na samotný grafický návrh. Průběžně také tvoříme 3D modely, nebo necháme vyrobit vzorky, než započne samotná výroba.

NEŽ NÁS KONTAKTUJETE

Každého zákazníka důkladně vyzpovídáme a proto si předem promyslete jaký účel bude mít obal, jaká je vaše preferovaná barevnost, jaký okruh zákazníků má oslovit aj. důležité otázky. Dále je potřeba dát dohromady veškeré potřebné data k přípravě obalu (texty, obrázky, logo "v křivkách" aj.) 
ZPĚT NA HLAVNÍ NABÍDKU

PÁRTY DESIGN

/ Tvorba reklamy pro kulturní a společenské akce na klíč

CO JE PÁRTY DESIGN ?

Párty design je jednuduše design propagačních materiálů, které vám pomůžou přilákat více návštěvníků na kilturní či společenskou akci.

CO VYTVÁŘÍME V RÁMCI PÁRTY DESIGNU ?

Většinou vytváříme letáky, plakáty, vstupenky, facebook covery, bannery a reklamní plachty. U větších akcí je potřeba vytvořit nápojové lístky, informační cedule, rollupy a může toho být mnohem více. Jelikož pořádáme i vlatní velké akce máme mnohaleté zkušenosti a můžeme i poradit s vhodnou propagací.

VEŠKERÉ PROPAGAČNÍ MATERÍÁLY VÁM I VYTISKNEME

Tvorba prpagace na klíč znaména že se postaráme i o samotný tisk. Naší specialitou jsou vstupenky na akci s ochranným proužkem (zlatý stříbrný, holografický a jiné.) a číslováním, vstupenky jsou tak chráněny proti zneužití navíc místo proužku může být i vaše vlastní logo.

NEŽ NÁS KONTAKTUJETE

Připravte si detailní informace o kulturní, společenské či sportovní akci kterou chystáte, tyhle informace nám sdělíte během telefonického hovoru, nebo emailem. Následně vám navrhneme vhodnou reklamu v poměru cena/výkon.
ZPĚT NA HLAVNÍ NABÍDKU

DTP STUDIO

/ Sazba textů, příprava dat k tisku

CO ZNAMENÁ DTP ?

Desktop publishing (anglicky doslova stolní publikování, zkráceně DTP)  je výraz používaný pro počítačovou sazbu, tedy využití výpočetní techniky pro zpracování textu, obrázků a dalšího grafického materiálu a přípravu výsledné grafické předlohy ve formátu vhodném pro tisk.

JAKÁ JE BĚŽNÁ DTP ČINNOST ?

V našem studiu se zaměřujeme na všechny běžné úkony jako je sazba textů a obrázků, zlom, retuše a fotomontáž fotografií, tvorba layoutu, vyřazení tiskových dat, automatizace aj.

CO VYTVÁŘÍME V DTP STUDIU ?

Veškeré tiskoviny, které jsou náročnější na grafickou tvorbu. Zejména katalogy, brožury, prezentace, knihy, časopisy, novinyvizitky s mnoha mutacemi, vstupenky, visačky, id karty aj.

VŠE VÁM I VYTISKNEME

Vytvořenou tiskovinu můžeme i vytisknout na digitální, ofsetové či velkoformátové tiskárně.
ZPĚT NA HLAVNÍ NABÍDKU

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Tohle pole je nepovinné
Popište co nejpodrobněji vaší poptávku
Zde můžete nahrát soubory, maximální velikost je 20MB v max. 5 souborech, větší soubory zasílejte např. přes: www.uschovna.cz , www.edisk.cz

Nabídka služeb

Prohlédněte si kompletní nabídku tiskovích a grafických služeb.
Prohlédnout
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram